Idealny samochód dla ludzi biznesu

Pakowanie auta w celu przeprowadzki
Jak sprawnie i bezstresowo się przeprowadzić?
20 kwietnia, 2020
Transport jedzenia w samochodowych ch?odniach
Transport towarów w samochodach chłodniach
20 kwietnia, 2020
Luksusowe auto dla ludzi biznesu

Luksusowe auto dla ludzi biznesu

Jakie standardy powinno spełniać auto dla ludzi biznesu? Przede wszystkim samochód sam w sobie powinien stanowić pewnego rodzaju prestiż, pokazywać nas jako ludzi sukcesu, budzących zaufanie – profesjonalistów. Wydaje się, że powinien być to samochód klasy Premium. Musi być to wizytówka naszej osoby.
Walory wizualne, jak pokazują badania są zdecydowanie bardziej istotne dla kobiet, natomiast mężczyźni zwracają większą uwagę na to co kryję się pod maską – kobiety zakochują się w opakowaniu, a mężczyźni w sercu samochodu. Jednak warto, aby samochód dobrze się prezentował, a także dobrze prowadził.
Czy więc jesteśmy w stanie znaleźć auto w którym pod maską drzemie przyczajony tygrys, ukryty smok, a interfejs zewnętrzny jest elegancki i odpowiada kobiecym wymaganiom, samochód, który będzie niezawodnym kompanem w trakcie wszelkich podróży służbowych, ale pozwoli także bezpiecznie przewieźć dzieci w drodze ze szkoły do domu i najważniejsze – pojemny na tyle, aby pomieścił przenośne biuro i zostawił miejsce na łupy z maratonu po centrach handlowych.
Nowa Mazda6, w kolorze SOUL RED – wydaje się idealnie odpowiadać na zapotrzebowania najbardziej wymagających klientów. Krwistoczerwony kolor karoserii, jej sportowe linie, zaawansowane systemy bezpieczeństwa przypadną do gustu kobietom, wzbudzą ich zaufanie, ale sprawią, że męskie serce zabije mocniej. Dodatkowa informacja dla wszystkich oszczędnych – Mazda zastosowała w swoich najnowszym modelach system, który pozwoli na zaoszczędzenie większej ilości paliwa podczas jazdy.
Dodatkowo samochód tego typu oferuję pełen szereg systemów bezpieczeństwa, a także wyposażenie, które każdą podróż zamieni w komfortowo spędzony czas. W standardzie auto jest wyposażone w EBD, ABS, układ kontroli trakcji, układ stabilności toru jazdy, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, poduszki powietrzne, klimatyzację, czujnik ciśnienia w oponach, system audio, system i-stop, a także 17-calowe koła na obręczach aluminiowych.
W gamie silników znajdziemy 3 opcje benzynowe oraz 2 silniki diesla. Dostępne one są zarówno w wersji z manualną jak i automatyczną skrzynią biegów.
Dla ludzi wymagających dodatkowej przestrzeni dostępna jest wersja kombi samochodu.
Uważamy, że jest to idealny samochód dla człowieka biznesu, który sprawdzi się zarówno jako wizytówka oraz sprawny środek transportu.

Dodaj komentarz