Odnowiony w 2020 VW Tiguan z nowymi funkcjami i stylizacją

Transport jedzenia w samochodowych ch?odniach
Transport towarów w samochodach chłodniach
20 kwietnia, 2020
Powerwall od TESLI
Tesla modernizuje Powerwall w celu usprawnienia ładowania pojazdów w czasie przerw w dostawie prądu
23 kwietnia, 2020
Nowy VW Volkswagen Tiguan 2020 z nowymi funkcjami i stylizacj?

Odświeżony Tiguan zostanie pokazany w Europie latem tego roku, a do Stanów Zjednoczonych przybędzie w 2021 roku.

  • VW Tiguan SUV będzie miał wkrótce odświeżony wygląd i nowy system informacyjno-rozrywkowy
  • Zdjęcia teaserowe prezentują nowy wygląd maskownicy i reflektorów
  • Uaktualniona wersja Tiguana zadebiutuje na europejskim rynku latem tego roku, a wersja amerykańska pojawi się w 2021 roku

Volkswagen właśnie przygotowuje aktualizację swojego SUV-a Tiguana. Odświeżony model trafi na rynek amerykański w przyszłym roku. Na zdjęciu teaserowym przedstawiono nową stylizację frontu, a VW zapowiada również, że Tiguan będzie miał nowy system informacyjno-rozrywkowy i dodatkowe funkcje techniczne. Nie spodziewamy się dużych zmian mechanicznych, chociaż firma wspomniała, że rozważa mocniejszą opcję silnika.

Reflektory LED i światła tylne będą miały zmieniony kształt. Prawdopodobnie nowy design otrzymają też koła i panele nadwozia. Maskownica wygląda na smuklejszą i bardziej zgrabną – a nowy projekt logo VW jest umieszczony w centrum. Jeśli chodzi o zmiany we wnętrzu samochodu, to Tiguan zamierza przeprojektować kierownicę i system informacyjno-rozrywkowy MIB3. Dzięki temu otrzymamy bardziej wyrazistą grafikę i większe możliwości.

Amerykańska wersja Tiguana pozostanie modelem z szerokimi kołami i opcjonalnym trzecim rzędem siedzeń. Być może pojawi się mocniejszy silnik, który zastąpi ten o sile 184 koni i pojemności 2 litrów. Do europejskiej wersji Tiguana zostanie dodany model hybrydowy typu plug-in. W USA ten układ napędowy pojawi się dopiero za kilka lat.

Latem tego roku po raz pierwszy zobaczymy odświeżonego Tiguana na rynku europejskim. Natomiast amerykańscy klienci będą musieli poczekać do 2020 roku.

A Ty czekasz na odnowionego Tiguana? Daj znać w komentarzu, co o tym sądzisz!

Dodaj komentarz